Kolorowy Dzień Dziecka w INBAG!

Zapraszamy na moc atrakcji, które przygotowaliśmy z okazji najfajniejszego święta w roku! Baw się razem z nami! Tylko 4 czerwca w godzinach 10:00 – 16:00 przyjdź do naszego Centrum Handlowego, korzystaj z darmowych atrakcji i wygrywaj nagrody. To nie wszystko! Znajdź kupon i odbierz ulubione przysmaki dzieciństwa!

Majówka – godziny otwarcia

Drodzy Klienci, informujemy, że 1 i 3 maja to dni wolne od handlu, w związku z czym INBAG będzie nieczynny. 2 maja (poniedziałek) możecie robić zakupy jak zwykle

Niedziela handlowa

Informujemy, że 24 kwietnia to niedziela handlowa. Zapraszamy na zakupy w godz.: 10:00-17:00!

Gotowi na Wielkanoc – fotorelacja

W ramach sobotniej akcji rozdawaliśmy naszym Klientom: palmy wielkanocne 🐣 oraz świąteczne zestawy składające się z: barwników do jajek, rzeżuchy, serwetki do koszyczka i zabawki na Śmingus-dyngus! Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji!

Świąteczne godziny otwarcia

Informujemy, iż w związku ze zbliżającymi się świętami godziny otwarcia naszych sklepów w wymienione dni ulegają zmianie. Dokładny harmonogram przedstawiamy poniżej: 10 kwietnia (niedziela handlowa) 9:00 – 20:00 16 kwietnia (sobota) 9:00 – 13:30 17 kwietnia (niedziela) nieczynne 18 kwietnia (poniedziałek) nieczynne Życzymy udanych zakupów!